Сьогодні, 16 листопада 2020 року, відбулася крайня 52 чергова сесія 7-ого демократичного скликання  Славської селищної ради. Голова громади Володимир Бега подякував депутатам за плідну співпрацю та вручив подяки за активну життєву позицію та громадську діяльність.

Традиційно розпочали сесію виконанням Гімну України разом з місцевим народним аматорським хором Народного дому смт. Славського.

У піднесеному настрої депутати прийняли історичне рішення – надали дозвіл на будівництво нового корпусу лікарні.

Одноголосно депутати проголосували за будівництво спортивного комплексу у Славському, який буде розташований на території Славського ЗЗСО на місті теперішнього ангару. Його планують збудувати з басейном та додатковими приміщеннями для навчання учнів.

Надано дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво централізованої мережі водопостачання та водовідведення з комплексом очисних споруд на території населених пунктів: Волосянка, Ялинкувате, Хащованя, Верхня та Нижня Рожанка.

Прийнято рішення про створення фінансового відділу як окремої юридичної одиниці. Таке рішення прийнято відповідно до Бюджетного кодексу України.

Без вагань депутати підтримали звернення до НУ «Львівська політехніка» та Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України щодо реконструкції витягу "Політехнік".

Вирішили низку фінансових та земельних питань – понад 600 мешканців нашої громади отримали свої рішення.