Начальниця відділу туризму та комунікації Славської селищної ради Ольга Безушко взяла участь у Міжнародній онлайн-конференції

Дата: 19.11.2020 17:51

Начальниця відділу туризму та комунікації Славської селищної ради Ольга Безушко сьогодні взяла участь у Міжнародній онлайн-конференції «Принципи функціонування ТІЦ в Україні та міжнародний досвід», який організовував комітет підприємців туристично-готельної Торгово-промислової палати України.

Під час зустрічі обговорили:

• Принципи функціонування ТІЦ в Україні та закордоном;
  • Діяльність ТІЦ в умовах корона вірусу;
  • Співпраця бізнесу та органів місцевої влади у роботі ТІЦ міст та областей, міжнародний досвід роботи ТІЦ

Своїм досвідом поділилися Литва та Грузія, зокрема Крістіна Бейноріте – директор туристичного інформаційного центру м. Анікшяй (Литва) розповіла, що в них ТІЦ – це ще й платформа для розвитку бізнесу. У Грузії це платформа для реклами, промоції курорту.

Голова ДАРТ Маряна Олеськів зазначила, що є певні вимого до туристично-інформаційних центрів, але найважливіше – він повинен відповідати потребам гостей курорту.

Сьогодні постає питання про створення туристично-інформаційних центрів курортних місцях України. У цьому напрямку рухається Славське.