Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. За останні 15 років Україна пережила два Майдани – у 2004 та у 2013-2014 роках. На щастя, перша Помаранчева революція обійшлася без жертв. Але наступного разу, під час Революції Гідності, ми втратили Небесну сотню.

У Славській громаді сьогодні згадали, як це було тоді. Так, у Славському працівники КЗ “Публічно-шкільна бібліотека” провели годину пам’яті “Обирай свободу рідному народу”, у Волосянці диспут “Вільні творити майбутнє”, у Ялинкуватому патріотичну годину “Україна — країна нескорених”, у Нижній Рожанці бібліотечний урок “В нашій пам’яті вони назавжди залишились”, а у Верхній Рожанці урок пам’яті “Ми патріоти України”.

Ми повинні знати свою історію, привчати дітей любити свою Батьківщину, завжди триматись гідно та боротися за свободу. Саме тому у кожному закладі освіти нашої громади відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи.

Цей день започаткували 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох важливих подій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.