Львівська область, Стрийський район

Поліцейські офіцери громади взяли участь у Всесвітній акції "16 днів проти насильства"

Дата: 26.11.2020 13:29

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня у регіонах України у межах Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» проводяться  різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок та інше.

У межах акції поліцейські офіцери громади поспілкувалися з жінками нашої громади про проблему подолання насильства в сім’ї.

"Щодня тисячі жінок України потерпають від домашнього насильства, вони бояться говорити про це, але так не можна. Для цього ми вирішили поспілкуватися з жінками нашої громади, щоб дати їм зрозуміти, що вони не самі. Ми хочемо, щоб вони знали, що ми завжди готові допомогти", - наголосив поліцейський офіцер громади Андрій Зинич.

Також офіцери планують завітати до кожної школи нашої громади, щоб поспілкуватися зі школярами та розповісти про те, як вберегтися від насильства.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)