Поліцейські офіцери громади поспілкувалися зі школярами

Дата: 01.12.2020 19:07

Поліцейські офіцери Славської ОТГ сьогодні відвідали Славський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Волосянківський ЗЗСО І-ІІ ст. та розповіли учням про відповідальність неповнолітніх за вчинені правопорушення та Всесвітню акцію «16 днів проти насильства».

Офіцери громади Богдан Шрібак та Андрій Зинич у дружній атмосфері познайомилися з учнями та розповіли їм, у чому полягає головне завдання поліцейських офіцерів нашої громади.

«Ви можете звенутися до нас з будь-яким питання, ми завжди відгукнемося, дамо пораду, підтримаємо, допоможемо. Якщо не хочете, щоб хтось дізнався про вашу проблему, можете звернутись до нас анонімно», - наголосили офіцери.

Також разом з учнями офіцери обговорили з учнями різні типи правопорушень та відповідальність за їх вчинення. А ще поліцейські офіцери громади закликали учнів взяти участь у конкурсі на найкращих соціальний ролик «Моя сім’я вільна від насильства».