ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ»

Дата: 02.12.2020 12:02

4 грудня 2020 року Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України спільно з Фондом ім. Ф. Еберта в Україні організовують онлайн-семінар на тему «Підвищення енергоефективності в об’єднаних територіальних громадах».

У часи децентралізації для нових громад та їхніх голів вкрай актуальними є питання:

- Як успішно пройти опалювальний сезон?
-  Як зменшити залежність від традиційних енергоресурсів?
- Як скоротити витрати на оплату енергоносіїв та активізувати економічний розвиток громади?
 - З чого розпочати підвищення енергоефективності об’єктів міста, району, області?

Відповіді на ці та інші питання нададуть спікери заходу.

Ціль онлайн-семінару – презентувати громадам переваги та діючі інструменти для широкого впровадження енергоефективних заходів.

Зокрема, в рамках семінару буде розглянуто такі питання:

– продовження Урядової програми “теплих” кредитів на 2021 рік;
– механізм енергосервісу: інвестиції в енергоефективність об’єктів соціальної сфери;
– реалізація систем енергетичного менеджменту та моніторингу у закладах бюджетної сфери;
– правові засади забезпечення сертифікації енергоефективності будівель бюджетних установ органів місцевого самоврядування.
До участі у заході запрошуються представники структурних підрозділів облдержадміністрацій, керівництво та енергоменеджери об’єднаних територіальних громад, профільні асоціації, громадські організації.

Учасникам семінару буде додатково повідомлено про технічні особливості участі у заході після формування остаточних списків учасників.

Для участі у заході обов’язково зареєструйтеся за посиланням.