З 2021 року у роботі КНП «Славська міська лікарня» відбудуться зміни, зокрема працюватиме тільки денний стаціонар, а вночі та на вихідних чергуватимуть медсестри.

Ось як це пояснює головна лікарка КНП «Славська міська лікарня» Оксана Зенинець:

- Національна служба охорони здоровя України поставила нам вимогу – щонайменше 2 лікарі-анестезіологи, які працюватимуть у нашому закладі за основним місцем роботи. Однак через дефіцит кадрів, ми не змогли виконати дану умову. Ми намагалися вирішити цю проблему хоч частково – забезпечили стаціонар лікарями-анестезіологами за сумісництвом. Та, на жаль, це не допомогло і на 2021 рік ми не отримали фінансування від Національної служби охорони здоровя України. Тому нам довелося звільнити двох анестезіологів та провести оптимізацію кадрів.

У 2020 році частково фінансування взяла на себе Славська селищна рада, що дало змогу продовжити роботу відділення. Наступного, 2021, року через брак кадрів по всій Україні КНП "Славська міська лікарня" змушена працювати за таких умов – у денний час працюватиме стаціонар, а в нічний час, вихідні та святкові дні чергуватимуть медсестри.

І найважливіше – тримайте контакт зі своїм сімейним лікарем та будьте здорові.