У засобах масової інформації  з’явилася новина про те, що 7 грудня 2020 року п’ятнадцять мешканців села Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області провели збори, під час яких оголосили про утворення так званої Верхньорожанківської сільської ради та перевернули  державний прапор.

Славська об’єднана територіальна громада, до складу якої у 2017 увійшла територіальна  громада села Верхня Рожанка, внаслідок добровільного об’єднання, утворена у спосіб передбачений Конституцією та законами України. Відповідно до якого утворення у складі Славської селищної ради інших представницьких органів місцевого самоврядування Конституцією та Законами  України не передбачено. Таким чином, дії, які відбулися 7 грудня поточного року у селі Верхня Рожанка носять ознаки зміни Конституційного ладу України.

«Оцінку діям осіб, які причетні до створення так званої сільської  ради у селі Верхня Рожанка, мають дати відповідні правоохоронні органи, які забезпечують державну безпеку України. Зі свого боку додам, що ми – мешканці, депутати та голова ОТГ – не допустимо повторення тут сценарію, який свого часу відбувся на Півдні та Сході України. Ми патріоти своєї країни й дуже шкода, що деякі громадяни не поважають закон України, не шанують пам’ять тих, хто кожного дня проливає кров  за нашу державу. Ніяких самопроголошених сільських рад та  республік у нашій державі не має і не може бути» - прокоментував ситуацію голова Славської ОТГ Володимир Бега.