Львівська область, Стрийський район

Всесвітній день прав людини у закладах освіти Славської ОТГ

Дата: 10.12.2020 16:28

Щороку 10 грудня в Україні відзначають Всесвітній день прав людини, саме в цей день в 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – епохальний документ, у якому були проголошені невід'ємні права, притаманні кожній людині незалежно від її раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних чи інших переконань, національного або соціального походження, майнового, станового або іншого становища.

З цієї нагоди поліцейський офіцер громади Бодан Шрібак завітав до Славського ЗЗСО, щоб поспілкуватися учнями 1-4 класі про їхні права.

"Потрібно брати краще з європейського права, не цураючись при цьому позитивних здобутків українських правників та напрацювань правової системи минулого. Нам є чому вчитися і є чому вчити. Особливу увагу приділяємо правовому вихованню дітей. Адже від того, як сьогодні ми виховуємо, опікуємося, переймаємося проблемами наших дітей, залежить, як ми житимемо завтра. Наші діти – наша відповідальність", – зауважив офіцер громади Богдан Шрібак.

А учні 10-ого класу відвідали Славську селищну раду та довідались багато цікавого  про роботу органу місцевого самоврядування, дізналися, які послуги можуть отримати у ЦНАПі та як орган влади захищає права громадян.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)