Родина — одна з найбільших цінностей, створених людством. На сучасному етапі розвитку держави важливою є проблема збереження здоров’я нації та зміцнення соціального інституту родини.

Національний проект «Родинна слава», покликаний привернути увагу до зміцнення інституту сім’ї в нашому суспільстві, основного елементу, який є оберегом людських цінностей, культури, історичним спадкоємцем поколінь, чинником стабільності і розвитку та обов’язковою складовою економічного розвитку держави.

В рамках проекту готується відзначення та вшанування українських сімей, які є прикладом для наслідування національним визнанням «Родина року», почесними грамотами, а також висвітлення особистих родинних успіхів, які показують приклад міцної сім’ї, духовного і морального розвитку молодого покоління, гармонію сімейного благополуччя на сторінках Книги пошани.

Задля створення нового позитивного іміджу України,  запрошуємо підтримати ідею проведення Національного проекту «Родинна слава України», а також надати рекомендації родин, які заслуговують на визнання та є прикладом того, чого можуть добиватись українці маючи надійний тил — сім’ю.

Інформація про проєкт розміщена та постійно оновлюється на сайті https://galaktika2005.wixsite.com/rodynna-2020,  http://www.galaktika2005.com.ua/