Вчора, напередодні дня Святого Миколая, на центральній площі Славського відбулося відкриття новорічної ялинки. Приватний підприємець Олександр Давидюк виготовив її з металу та гірлянд.

“Цього року ми вирішили відмовитися від традиційної ялинки, і встановили штучну. Тим самим ми хотіли донести людям, що ми проти вирубки лісів. Крім того перевагою штучної ялинки є багаторазове використання, а це означає, що в майбутньому ми зекономимо час та гроші на її встановлення”, - розповів секретар Славської селищної ради Олег Даниляк. Також він привітав мешканців та гостей громади з прийдешніми святами.

Місцеві колективи “Плай” та “Заспів”, вокальний гурт «Передзвін” потішили всіх присутніх традиційними бойківськими колядками. Святий Миколай разом зі своїм помічником вітали всіх присутніх зі святом та розважали малечу.

Під час свята поліцейські офіцери громади нагородили учасників конкурсу соціальних відеороликів “Моя сім’я вільна від насильства”. Перше та друге місце зайняли учні Волосянківського ЗЗСО І-ІІ ст. Іванів Ангеліна та Подобівська Василина, в нагороду дівчата отримали сертифікат на майстер-клас з гончарства. За третє місце учні Ялинкуватського ЗЗСО І-ІІ ст. отримали сертифікат у боулінг.

Гості свята насолоджувалися колядою, куштували пампухи, зігрівались глінтвейном та милувались новорічною ілюмінацією, яка, до речі, заслуговує особливої уваги. Цьогоріч освітили не тільки центральну частину селища, а й будівлю вокзалу.