До уваги платників податків!

Дата: 23.12.2020 17:02

Сколівська  ДПІ Головного  управління  ДПС  у  Львівській  області нагадує  всім  платникам   податків, а саме : релігійні  громади ,  неприбуткові  організації , ОСББ ( Об’єднання  співвласників  багатоквартирних  будинків ), політичні  партії,  що система  цифрового  підпису  дає  змогу  кожному  користувачу  мати  свій  ключ,  який  можна  подавати  звітність  в  електронному    вигляді  в  органах  ДПС та  інші  органи, щодо  .подання  електронної  звітності  та  переваги  здачі податкової  звітності в  електронній  формі .

Інформаційні  матеріали , включаючи актуальні  запитання- відповіді , інструкції  та  відеоуроки , щодо   отримання  електронних  ключів у кваліфікованого  надавача  електронних  довірчих  послуг  ДПС , розміщені   на  офіційному   вебпорталі  ДПС  України

Нагадуємо , що у ГУ ДПС  у Львівській  області  працюють безплатні   відокремлені  пункти  реєстрації  користувачів  Акредитованого  центру  сертифікації  ключів  інформаційно- довідкового  департаменту  ДПС знаходяться за  адресою:

м. Львів, вул. Стрийська,35 каб. 136 тел : (032) 2973985

м. Дрогобич , вул.. Шевченка,9  тел : (032 441-02-40 в  приміщенні ДПІ  у                                 Дрогобицькому  районі ГУ  ДПС  у  Львівській  області

Для отримання  електронних  ключів необхідно  подпти такі  документи , а  саме:

Для  юридичних  осіб -  копія  статуту,  паспорт, ідентифікаційний код   керівника або  головного  бухгалтера, флешка

Для  фізичних   осіб -   паспорт, ідентифікаційний код  платника  податків,    флешка