Головне Управління Пенсійного фонду України у Львівській області просить не зволікати із поданням заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам

Дата: 24.12.2020 09:47

Для отримання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8000 грн. відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ “Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежених протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої  коронавірусом  SARS-CoV-2”

- необхідно заповнити електронну заяву через мобільний додаток Порталу Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/odnorazova-materialna-dopomoga-fopam-ta-najmanim-pracivnikam .

Заява для отримання одноразової допомоги застрахованими особам заповнюється ВИКЛЮЧНО в електронній формі з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг або з використання мобільного додатку Порталу Дія.