Які обмеження діятимуть з 8 по 25 січня на території України

Дата: 06.01.2021 13:10

З 8 по 25 січня поточного року в Україні діятимуть посилені обмеження

Що буде заборонено:

• приймати відвідувачів у ресторанах, кафе та барах. Заклади громадського харчування зможуть працювати на винос та здійснювати адресну доставку замовлень.
  • приймати покупців у непродовольчих магазинах, а також робота непродовольчих ринків та ярмарків. Реалізація товарів непродовольчими магазинами може відбуватись лише із здійсненням адресної доставки замовлень.
  • Робота торговельних центрів, лише за наявності окремого входу магазини, які розміщені в ТРЦ, зможуть здійснювати торгівлю дозволеною групою товарів.
  • проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, а також приймання відвідувачів у закладах культури та інших закладах розважальної діяльності.
  • діяльність культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів до 1 особи на 5 кв. м. Забороняється проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 м між присутніми.
  • приймати відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах. Заборона не стосується спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Що дозволено:

• магазини, понад 60% площі яких призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. Дозволяється торгівля пальним.
  • фінансові установи, заклади та підприємства, що надають фінансові послуги і здійснюють діяльність з інкасації та перевезення валютних цінностей, також оператори поштового зв’язку.
  • медична практика, ветеринарна практика
  • Перукарні та салони краси зможуть працювати за попереднім записом.
  • Робота готелів дозволяється, але зони спільного харчування у них працюватимуть лише із 6:00 до 11:00, в інший час їжу можна замовити в номер.
  • проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників
  • робота громадського транспорту з дотриманням всіх обмежень
  • Центри надання адміністративних послуг надаватимуть лише надзвичайно важливі послуги.

Зокрема:

1) видачу готового паспорта громадянина України у формі ID-картки;

2) видачу паспорта громадянина України в разі вклеювання фотокартки;

3) повернення паспорта громадянина України (свідоцтва про народження якщо подавався оригінал) у разі реєстрації місця проживання;

4) видачу готового дозволу на працевлаштування;

5) комплексну послугу при народженні дитини: свідоцтво про народження дитини; отримання соціальної допомоги; реєстрація місця проживання дитини; посвідчення багатодітної сім’ї;

6) дозвіл на працевлаштування іноземців;

7) інші адміністративні послуги, у невідкладних випадках, які підтверджуються відповідними документами.

Державні установи у цей період працюватимуть у дистанційному режимі.