Сьогодні, 16 грудня поточного року, Славський селищний голова Володимир Бега підписав Меморандум про співпрацю з представниками Ротарійських клубів Львова.

Меморандум передбачає сприяння розвитку освіти, науки, медицини, культури, туризму, спорту, соціальної сфери, інформаційної діяльності, а також реалізацію спільних проектів з покращення матеріально-технічної бази та розвитку закладів гуманітарного та соціального профілю на території громади.

Ми раді, що кількість організацій-партнерів щороку зростає. Ми завжди відкриті до співпраці, працюємо прозоро та націлені на розвиток. Приємно, що ми співпрацюватимемо у важливих напрямках. Я думаю, що Славська громада зможе бути майданчиком для нових починань, проектів, які були вже розпочаті та ще розпочнуться. Радий, що наша громада стає цікавішою та інвестиційно привабливою — це найвища оцінка нашої роботи”,– зазначив Славський селищний голова Володимир Бега.

Для нас надзвичайно важливо залучати більше проектів у Львівському регіоні. Тому укладання цього Меморандуму можливо буде способом співпраці на шляху до пошуку гарних ідей та їх реалізацій”, – зазначив голова Ротарі Клуб «Львів-Інтернешнл» Пітер Мейер Расмуссен.

Зазначимо, у Львові діє 7 Ротарі Клубів, що об’єднують понад 200 Ротарійців. Загалом в Україні налічується понад 50 Ротарійських клубів.