У 2020 році ЦНАП Славської селищної ради зареєстрував 79 немовлят. Найчастіше для хлопчиків батьки обирали ім’я Матвій, а для дівчаток – Яна

Дата: 21.01.2021 17:24
Кількість переглядів: 2070

У 2020 році Центр надання адміністративних послуг Славської селищної ради зареєстрував 79 немовлят – 43 хлопчики та 36 дівчаток. Цікаво, що попередні роки було зареєстровано більше дівчат.

Найчастіше для хлопчиків батьки обирали імя Матвій, а для дівчаток – Яна, з найоригінальніших імен – Евеліна та Домініка, зустрічаються і подвійні імена.

І хоча минулий рік був високосним, та ще й до того карантинний, це не заводило закоханим нашої громади узаконювати свої стосунки. Загалом за минулий рік 21 пара завітала до ЦНАПу Славської селищної ради та поставили свої підписи під клятвою кохати свою другу половинку і в горі, і в радості до кінця своїх днів.

2020 рік був непростим, тож покладаємо більше надій на 2021 рік. Нехай він буде багатим у всіх значеннях цього слова, для кожного мешканця нашої громади.