За статистикою Славське щороку відвідує у середньому 600 тис. туристів. Для кожного з них важливо отримати повну інформацію про те, де поселитись, що скуштувати, які місця відвідати. На сьогодні, у нас є багато різних сайтів, де відвідувачі курорту можуть знайти дану інформацію, яка часто буває недостовірною чи застарілою. А це ускладнює відпочинок для туристів та створює незручності для місцевого бізнесу. Щоб вирішити цю проблему, ми плануємо створити туристично-інформаційний центр.

«Це, насамперед, буде рекламна платформа для місцевого бізнесу, де кожен його представник зможе розмістити тут свою рекламу, єдина платформа, де буде розміщена інформація про готелі, зелені садиби, ресторани, чани, сауни, рибні господарства, про все, що є на території нашої громади та може зацікавити туриста», - розповідає Славський селищний голова Володимир Бега.

Туристично-інформаційний центр буде розміщено у центрі селища, і незабаром він розпочне свою роботу. Тож слідкуйте за її новинами, також будемо раді отримати почути Ваші думки щодо цього. Пишіть нам на електронну пошту tourism_slavrada@ukr.net