Поліцейські офіцери здійснили перевірку повідомлень про осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації як суб'єкти господарювання

Дата: 09.02.2021 11:21

До поліцейський офіцерів громади неодноразово почали надходили повідомлення про те, що на території Славської громади є особи, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації як суб'єкти господарювання. За даними фактах було проведено перевірки, в результаті яких на винних було складено адміністративні матеріали за ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності) та скеровано на розгляд до суду.

Наполегливо просимо всіх, хто веде господарську діяльність, зареєструватись, оскільки сума покарання за дане порушення складає від 17 до 85 тисяч гривень.

Дякуємо за розуміння.