Шановні мешканці Славської громади!

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології на Львівщині в день 11 грудня та впродовж 12 лютого очікується погіршення погоди: значний сніг, налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

Зокрема прогнозується випадання снігу до 20-30 см додатково. Впродовж 11-15 лютого очікується суттєве зниження температури.

У звязку з обставинами, що склалися на території області за наказом голови обласної державної адміністрації на період ускладнення погодних умов органи управління та сили цивільного захисту переведені до функціонування у режимі готовності.

Доручено органам виконавчої влади та відповідним службам забезпечити стале функціонування транспортної інфраструктури та систем життєзабезпечення, зокрема лікарень, закладів освіти, інших соціально значущих обєктів та житлового сектору.

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації звертається до населення та рекомендує:

  • без нагальної потреби утримуватися від поїздок за межі місця проживання, а виїзд на особистому транспорті взагалі виключіть. У разі необхідності користуйтесь необхідним транспортом та транспортом підвищеної прохідності.
  • без нагальної потреби не виходити з будинків. Не виходити у вечірній час поодинці;
  • водіям бути уважнішим під час руху, за можливості рухатися в автомобілі тільки по центральних дорогам і шосе;
  • у випадку потрапляння у сніговий замет, звяжіться з рятувальними підрозділами;
  • слідкуйте за повідомленнями органів влади та служб цивільного захисту про можливості обмеження руху на автодорогах області та погодні