Учні Славського та Либохорівського ЗЗСО до Дня спонтанного прояву доброти взяли участь в акції «Твори добро». Разом з працівниками КП «Соціальні гаранті» учні відвідали самотніх літніх людей нашої громади та допомогли їм виконати домашні справи.

«Для самотніх людей надзвичайно важлива увага та допомога. Принести води чи дров, прокидати сніг чи підмести – це найменше, що ми можемо для них зробити», - каже учень Славського ЗЗСО

Куциняк Роман.

Бабусі та дідусі були надзвичайно вражені такою увагою, вони щиро дякували учням за допомогу та запрошували їх частіше приходити, особливо влітку чи навесні, бо тоді роботи найбільше.

Під час акції учні також довідалися більше про непросту роботу соціального працівника та зрозуміли наскільки вона важлива.

«Робити щось добре дуже приємно, особливо коли це несподівано. Ми такі акції робитимемо частіше, бо вони важливі як і для учнів, так і для літніх людей», - підкреслили учні Либохорівського ЗЗСО.

А за допомогу в організації акції хочемо подякувати дирекції закладів освіти, педагогам-організаторам Матляк Галині та Матіїв Ользі, ну і, звичайно, соціальним працівникам Гаврилів Вірі, Петришко Марії та Кузів Ользі.