На черговій сесії Славської селищної ради депутати затвердили Правила утримання домашніх тварин на території населених пунктів Славської селищної ради. Це зумовлено тим, що мешканці громади часто зверталися зі скаргами до Славської селищної ради та офіцерів громади на господарів собак. З правилами ви можете ознайомитися на нашому сайті, у разі не дотримання цих правил, вам загрожує штраф.

Послуги стануть ближчими до людей, це засвідчило рішення сесії «Про утворення віддалених робочих місць». У кожному старостинському окрузі працюватиме адміністратор ЦНАПу, про повний перелік послуг, які мешканці нашої громади зможуть отримати на місцях, розповімо згодом.

Депутатським корпусом також прийнято рішення про створення комунального закладу «Центр культури та дозвілля».

«Це буде місце, де всі мешканці нашої громади зможуть приємно проводити час, розвиватися, особливо це необхідно для молоді. Ви вже бачили, як ми відремонтували ФАП у Хащовані, там, на другому поверсі ми обладнаємо чудовий громадський простір», - розповів один з депутатів Славської селищної ради.

Розглянули на сесії і інші важливі для нашої громади питання, зокрема 550 земельних, а це означає, що саме стільки мешканців нашій громади отримають свої рішення, а також затвердили звіт за 2020 рік фінансового відділу.