Станом на 1 березня 2021 р. заборгованість населення нашої громади за вивіз твердих побутових відходів становить 233 014 грн. І це лише третина нашої громади має укладені договори, до того ж серед цієї третини, значна частина приховує реальну кількість осіб, які проживають у будинку, платить за одну особу, а насправді приймає туристів.

Ці кошти могли б піти на покращення благоустрою нашої громади, але...
Плата за місяць становить 10 грн 40 коп. з однієї особи. Не багато, правда?

Однак деякі мешканці нашої громади продовжують накопичувати свій борг.

Ось 5 найбільших боржників:
1. Агафонова Ірина Вікторівна — 6 4176 417 грн
2. Живко Павло Богданович – 3 832 грн
3. Катаман Галина Михайлівна – 3 446 грн
4. Яромій Ярослава Степанівна – 2 883 грн
5. Кохайкевич Юрій Богданович – 2 778 грн

Славське КП «Громадське господарство» вкотре звертається до мешканців громади з наполегливим проханням:

Вчасно і повністю сплачуйте за послуги з вивезення твердих побутових відходів. Закликаємо всіх дбати про чистоту рідного краю та дотримуватись правил благоустрою та забезпечення чистоти та порядку у нашій громаді.

Звертаємо вашу увагу на те, що невчасна оплата за послуги з вивезення твердих побутових відходів з Вашої сторони є порушенням низки законодавчо-нормативних актів, що надалі тягне за собою настання відповідальності за несвоєчасне здійснення платежів.