Львівська область, Стрийський район

Учні Славського ЗЗСО вправлялися у керуванні робототехнікою та вивчали 3д моделювання

Дата: 10.03.2021 15:39

Чи варто? Однозначно варто, кажуть учні Славського ЗЗСО, адже, якщо ви берете участь у якомусь проекті, ви отримуєте багато можливостей, нових знайомств та позитивних емоцій, крім того це ще й чудовий спосіб подорожувати та пізнавати цей світ.

«Вчора ми познайомилися з неймовірно цікавими людьми, які готові ділитися з нами своїми знаннями. Ми мали змогу познайомитися з можливостями створення власних проектів та перспективою розвитку інноваційної сфери в Україні, а 3д моделювання – це взагалі, здається, чимось надзвичайним», - розповіла учасниця проекту "Розвиток інноваційного підприємництва та винахідництва для учнівської молоді" Дарина Когут.

А після практичного заняття на учнів чекала цікава екскурсія центральною частиною Львова.

Тож не втрачайте нагоди, беріть участь у різних проектах. Зараз для молоді є багато можливостей для реалізації своїх ідей.