Ці вихідні видалися дуже продуктивними та активними для освітян нашої громади. Протягом двох днів, 13-14 березня, вони працювали з відомими спікерами, такими як Лариса Ніцой, Андрій Ніцой, Остап Дроздов та Сергій Файфура.

Цей форум покликаний сколихнути освітній процес у Славській громаді, внести щось нове та стимулювати до розвитку”, - розповідає Лариса Ніцой

Загалом у форумі взяло участь 150 учасників, які працювали в 4 секціях. Говорили про патріотичне виховання, сучасне телебачення та його вплив на дорослих і дітей, стокгольмський синдром та історію України.

Вчитель повинен надихати учня, для цього вчителю щодня потрібно розвиватися працювати над собою. Людина повинна горіти, інакше вона мертва. Ця фраза особлива для кожного вчителя, бо саме він може запалати цю любов до знань в учня”, — наголосив Остап Дроздов.

Натхненні атмосферою заходу учасники щиро ділилися отриманими враженнями.

Для нас такі заходи надзвичайно важливі. По-перше, вони мотивують, заохочують до пошуків нових підходів у вихованні. По-друге, це чудова можливість познайомитися з новими цікавими людьми. До того ж, такі заходити дозволять налагодити спілкування між освітянами громади”, — наголосила вчитель Ялинкуватського ЗЗСО Мар’яна Бубнів.

Це були насичені два дні, які, сподіваємося, стануть поштовхом до розвитку та покращення рівня освіти у нашій громаді.