Впродовж тижня з місцевого бюджету Славської територіальної громади виділено кошти в сумі 2 632,7 тис.грн.

37,9 тис.грн. спрямовано на відшкодування вартості медичних препаратів з лікування хворих Славської територіальної громади на цукровий та нецукровий діабет.

1 294,8 тис.грн. скеровано на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі з виплати заробітної плати, придбання продуктів харчування для освітніх закладів, енергоносіїв та інших соціальних виплат.

1 000,0 тис.грн. передано з селищного бюджету у вигляді міжбюджетних трансфертів бюджету Сколівської міської ради на оплату комунальних послуг КНП «Сколівська ЦЛ» Сколівської міської ради.

170,0 тис.грн. передано з селищного бюджету у вигляді міжбюджетних трансфертів бюджету Сколівської міської ради на забезпечення фінансово-господарської діяльності Комунальної установи «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр Сколівської міської ради».

130,0 тис.грн. спрямовано на фінансову підтримку 24 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області в рамках реалізації Цільової програми захисту населення і територій Славської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки.

 

Варто зазначити, що з початку року, на забезпечення діяльності бюджетних установ територіальної громади, з місцевого бюджету виділено кошти в сумі 28 021, 5 тис.грн., в т.ч.

  • За рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на оплату праці педагогічних працівників – 11 619,4 тис.грн.;

  • За рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 37,9 тис.грн.;

  • За рахунок коштів місцевого бюджету Славської територіальної громади 16 364,2 тис.грн.