Так,  за минулий місяць платникам видано 186 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 220 громадянам видані  відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

      Протягом минулого місяця, проведено реєстрацію  19 платників єдиного податку -  суб’єктів  господарювання,  надано 28 витягів з реєстру платників єдиного податку, 6 довідок зареєстровано про  доходи ФОП  видано 1  довідку про  подану  податкову  декларацію  про  майновий  стан  та доходи.

       Крім вищезазначеного, фахівцями ЦОПу  проводиться роз’яснювальна робота про переваги застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, якщо платники потребують додаткових роз'яснень, співробітники ЦОПу готові їх надати.   

      Нагадуємо, перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Львівській області за посиланням https://lv.tax.gov.ua/.

       Інформацію з питань режиму роботи Сколівської ДПІ та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (03251)2-13-86; (03251) 2-15-96.

      Звертаємо увагу платників податків, що при відвідуванні Центру обслуговування платників необхідно дотримуватись правил рекомендованих МОЗ та надавати перевагу  отриманню послуг  в онлайн – режимі використовуючи можливості сервісу  «Електронний кабінет».

      Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.