Цей тиждень у закладах освіти Славської громади присвячений екології

Дата: 18.03.2021 12:39

Відома українська письменниця та громадська діячка Лариса Ніцой цього тижня завітала до кожної школи нашої громади, щоб нагадати учням та вчителям наскільки важливо дбати про екологію.

«Ми повинні навчити дітей, що вони несуть відповідальність за природу. Вони повинні усвідомлювати, що викинути папірчик від цукерок просто на дорозі – це сором», - розповідає Лариса.

А ще до учнів завітала Лісовуня – лісова мешканка, яка перетворилася на чудовисько, через те, що люди викидували сміття в лісі. Міфічна істота звернулася до школярів з проханнями подбати про лісових мешканців та прибирати ліс від сміття, вони не хочуть помирати та перетворюватися на чудовиськ через людську неохайність та недбальство.

«Мені стало дуже шкода Лісовуню, бо через людей вона стала чудовиськом. Я буду все робити, щоб лісові мешканці не страждали, та буду дбати про екологію. А ще я була дуже рада особисто познайомитися з Ларисою Ніцой», - поділилася враженнями учениця Ялинкуватського ЗЗСО Ангеліна Сивоус.