Впродовж тижня з місцевого бюджету Славської територіальної громади виділено кошти в сумі 5 312,5 тис.грн.

3 660,1 тис.грн. скеровано на виплату заробітної плати з нарахуванням працівників бюджетних установ, в т.ч. рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на оплату праці педагогічних працівників – 2 362,3 тис.грн.  

419,3 тис.грн. скеровано на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі придбання продуктів харчування для освітніх закладів, енергоносіїв та інших соціальних виплат.

133,1 тис.грн. спрямовано на фінансову підтримку Відділення №3 Стрийського районного управління Головного управління національної поліції у Львівській області в рамках реалізації Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської  області на 2021 рік.

1 100,0 тис.грн. спрямовано на придбання апарату ультразвукової діагностики з набором датчиків для потреб КНП «Славська міська лікарня» в рамках реалізації Програми фінансової підтримки на 2021 рік Комунального некомерційного підприємства Славської селищної ради «Славська міська лікарня».