Повна назва документа державного планування:

Детальний план території для будівництва автомобільної дороги Хащованя - Верхній Студений на ділянці 0+000-км 2+010-км (обхід с. Хащованя), в межах населеного пункту с. Хащованя на території Славської селищної ради, Стрийського району, Львівської області.

Замовник розроблення детального плану

Виконавчий комітет Славської селищної ради.

Розробник ДПТ

ТзОВ «Інститут Геоінформаційних систем»

Передбачувана процедура громадського обговорення:

  • Дата початку та строки здійснення процедури:

Подати свої письмові зауваження та пропозиції можна в Славській селищній раді (адміністративне приміщення за адресою Львівська обл., вул. Івасюка, 24)

смт. Славське:

з 22 березня 2021 року до 22 квітня 2021 року.

 

Відповідальною посадовою особою Славської селищної ради за організацію розгляду пропозицій – Начальник відділу архітектури, містобудування та благоустрою Славської селищної ради – О. Кончевич.

 

  • Способи участі громадськості:

Участь громадськості це подання письмових зауважень та пропозиції щодо проекту державного планування слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555.

Ймовірні транскордонні наслідки для довкілля при реалізації документу державного планування – детального плану території відсутні.

 

 

 

  • Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання призначено на 15:00 год. 23 квітня 2021року в приміщенні Славської селищної ради, Стрийського району, Львівської області.

 

  • Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції:

Славська селищна рада, вул. Івасюка, 24, смт. Славське.

тел./ факс: 03251-42 566

Електронна пошта: slavske_rada@ukr.net