Дата: 23.03.2021 15:41

З метою запобігання виникненню пожеж, загибелі і травмування на них людей інспекторським складом Сколівського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області спільно із працівниками органів місцевого самоврядування проведено позапланове профілактичне відпрацювання житлового сектору смт. Славсько Славської територіальної громади, Стрийського району.

Рятувальники нагадали про основні правила, які допоможуть уникнути пожежі та закликали громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань :

• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

• слідкуйте за станом та справністю електромережі;

• намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

• не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками.

Також рятувальники вручили громадянам листівки застережливого характеру.