Які послуги можуть надавати адміністратори ЦНАПу по селах

Дата: 12.04.2021 15:40
Кількість переглядів: 2053

Для зручності мешканців нашої громади у Волосянці, Лавочному, Тухлі та Нижній Рожанці працюють адміністратори ЦНАПу. Це означає, що жителі, наприклад, Лавочного чи Ялинкуватого більшість послуг можуть отримати на місцях і їм не потрібно їхати до Славського.

Які послуги можуть надавати адміністратори ЦНАПу по селах:

• Реєстрація місця проживання особи
  • Зняття з реєстрації місця проживання особи
  • Реєстрація місця перебування особи
  • Оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи;
  • Призначення та надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового (рідкого) палива
  • Призначення допомоги при народженні дитини
  • Призначення державної допомоги у звязку із вагітністю та пологами
  • Посвідчення заповіту (крім секретного)
  • Скасування заповіту (крім секретного)
  • Видача дубліката, посвідченого органом місцевого самоврядування, документа;
  • Засвідчення вірності копії (фотокопії) документа і виписки з нього
  • Засвідчення справжності підпису на документі
  • Посвідчення довіреностей, прирівнюваних до нотаріально посвідчених, крім довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреностей на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на коригування та розпорядження транспортними засобами
  • Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна
  • Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  • Про надання дозволю на виготовлення детального плану території (містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території)
  • Про затвердження детального плану території і надання дозволю на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної
  • Про надання дозволю на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)