Славська селищна рада оголошує конкурс «Краще подвір’я Славської громади 2021»

Дата: 23.04.2021 11:38

Конкурс проводитиметься з 1 червня по 31 серпня 2021 року. Журі, яке складатиметься з пяти осіб,  у кожному населеному пункті обере найкраще подвіря, а його власники отримають грошову винагороду.

Критерії оцінювання:

- охайний вигляд фасаду будинку і двору садиби;

- оригінальність оформлення садиби;

- наявність номерного знаку і таблички з назвою вулиці на будинку;

- наявність оригінальних зелених насаджень та квітів;

- освітлення дворової території;

- утримання огорожі в охайному зовнішньому вигляді;

- утримання прилеглої до будинку території (тротуару, вулиці) в належному санітарному стані;

- наявність договору зі спеціалізованим підприємством на вивезення твердих побутових відходів та відсутність заборгованості за вивезення твердих побутових відходів.

*За кожен пункт Ви можете отримати максимум 10 балів. Переможцем стане той, хто в сумі отримає найбільшу кількість балів.

Заявки можна подати в письмовій формі старостам сіл чи у відділ туризму та комунікації Славської селищної ради (ІІ поверх) із зазначенням юридичної адреси, прізвища, ім’я, по батькові заявника, територій об’єкта, контактних телефонів та іншої інформації (при необхідності).

Також Ви можете заповнити Googlе Форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchueC_jP4_PriNppVn-rSAjjCD8BYZcr78-i4GAmFmsaYVrw/viewform?usp=pp_url

Або надіслати заявку на пошту tourism_slavrada@ukr.net (обовязково додайте фото обєкту)

Детальніше тут