Перед Великодніми святами начальниця Комунального підприємства “Соціальні гарантії” особисто відвідала всіх своїх підопічних, вручила святкові продуктові набори та привітала зі святами.


“Цього року кількість наших підопічних збільшилася, бо нам доєдналися інші села. Зараз наше підприємство опікується 133 одинокими. Кожному з них надзвичайно важлива увага, тож ми не втрачаємо жодної можливості, щоб навідатися до них та поспілкуватися”, - розповідає Наталя.


До святкового набору увійшло все найнеобхідніше для великоднього столу — солодка паска, ковбаса, шинка, сир, масло, яйця, майонез, цукор, рис, олія та печиво.


“Дякуємо вам, що не забуваєте про нас, бо бачите, ми самі, нам дуже потрібна ваша допомога. Добре, що є соціальні працівники, які завжди до нас приходять та у всьому допомагають”, - з вдячність сказала одна з підопічних підприємства.


Також КП “Соціальні гарантії” висловлює щиру подяку голові громади Володимиру Безі, КП “Громадське господарство” та депутатському корпусу за підтримку.