Теренкур або Стежки здоров’я на території Славської громади

Дата: 06.05.2021 12:11

Славська громада бере участь у конкурсі «Наша громада», який організовували телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіацентром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
На конкурс Славська громада представила проєкт облаштування стежок здоров’я, які стануть місцем для оздоровлення мешканці та гостей Громади, за новим методом лікування під назвою теренкур.
Теренкур – метод санаторно-курортного лікування, що передбачає дозовані фізичні навантаження у вигляді пішохідних прогулянок, сходжень в гористій місцевості за певними, розміченим маршрутами. Теренкур розвиває витривалість, покращує роботу серцево-судинної системи та органів дихання, стимулює обмін речовин, нервову активність. Звичайно проводиться під наглядом лікаря.
Одним з визначальних етапів проєкту – це голосування мешканців, яке триватиме з 10 по 31 травня. Тож ваша підтримка надзвичайно важлива.
Про початок голосування ми повідомимо згодом.
Детальніше про проєкт Ви можете прочитати тут ⇒