Греб Оксана вже 10 років працює медсестрою у КНП «Славська міська лікарня», з яких 3 роки на посаді головної медсестри.


«Я ще зі школи знала, що буду медсестрою, інших варіантів навіть не розглядала. Мені завжди подобалося допомагати людям, доглядати. Це ще з дитинства, мій дідусь хворів, і я йому завжди допомагала. Напевно, тоді та зрозуміла, що бути медсестрою це моє покликання», - розповідає Оксана.


Після закінчення школи жінка без зайвих вагань вступила до медичного коледжу у Львові, а після його закінчення повернулася до Славського, і почала працювати у нашій лікарні.


«Спочатку я виходила на заміни. Працювати доводилося з різними лікарями, це була хороша школа, - посміхаючись згадує жінка.


Крім того, що Оксана професіонал свої справи, вона ще й кохана дружина та любляча мама синочка, яка поміж всім знаходить час і для свого хобі – тенісу.

Сьогодні ми щиро вітаємо Оксану та всіх медсестер КНП «Славська міська лікарня» з професійним святом. Дякуємо за їхню нелегку працю та бажаємо, щоб все те добро, що Ви робите кожен день, повертається до Вас усмішками близьких, несподіваними подарунками долі та нескінченними щасливими моментами!