У Славській громаді пам’ятник Шевченку одягнуть у вишиванку

Дата: 19.05.2021 11:04

День вишиванки традиційно відзначають у третю неділю травня. 15 років тому його започаткували студенти факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. З нагоди цього свята української душі завтра у Славській громаді відбудеться кілька заходів:

• Об 11:00 біля памятника Шевченку у Славському відбудеться святковий концерт та флешмоб, який підготували учні Славського ЗЗСО. Родзинкою свята стане показ мод, представлятимуть національний одяг. А ще нашого Кобзаря одягнуть у вишиванку.
  • О 12:00 біля пам'ятника І. Франку в Тухлі відбудеться святковий концерт та флешмоб
  • У КЗ «Публічно шкільна бібліотека» та філії проведуть книжково-ілюстративну виставку «Вишиванки - свято української душі»

Аналогічні флешмоби відбудуться у всіх народних домах.