Як у Славській громаді відзначили День вишиванки?

Дата: 20.05.2021 17:28

Сьогодні у День вишиванки у Славській громаді традиційний одяг вдягнули не тільки мешканці нашої громади, а й памятники Т. Шевченку у Славську та І. Франку у Тухлі.

У Славському юні моделі продефілювали у вишитому вбранні під українські народні пісні.

У Тухлі мешканці зібрались на концерт. Голоси місцевих виконавців линули, здавалося, бо неба, глядачі посміхаючись плескали в долоні, діти декламували вірші.

А ще заклади освіти Славської громади провели флешмоб. Діти у вишиванках на подвірї шкіл утворили різні фігури, які стали символом сьогоднішнього свята.

Надзвичайно важливо, що цьогоріч до святкування долучилися всі установи, розташовані на території громади.

«Я просто не можу налюбуватися. Здається, сьогодні кожен мешканець нашої громади у вишиванці. Всі, кого не зустріну, у традиційному одязі. Душа радіє, видно, що нація жива, - з посмішкою говорить Славський селищний голова Володимир Бега