Сьогодні Славський селищний голова від імені громади підписав Меморандум про співпрацю з ГО "Справа Кольпінга в Україні».

Основним предметом цього Меморандуму є співпраця для досягнення спільних цілей в процесі надання освітніх, реабілітаційних, оздоровчих, соціальних послуг особам з інвалідністю, створення повноцінних умов для життя осіб з інвалідністю.

В організації "Справа Кольпінга в Україні» є низка різноспектрових соціальних проєктів, метою яких є підтримка молодих сімей; людей з особливими потребами; внутрішньо переміщених осіб; людей старшого віку. На території Славської громади разом з представниками Інклюзивно-ресурсного центру у Львівської області працюватимуть з дітьми з інвалідністю.

Також сьогодні у Славську провели завершальний етап конференції «Комплексна психолого-педагогічна допомога особам з особливими освітніми потребами», під час якої обговорили проблеми та ресурси інклюзії осіб з особливими потребами, як допомогти людям з особливими потребами, роль лікарів-психіатрів в організації інклюзивного середовища та багато інших.