У Славському відбувся Чемпіонат України з гірського бігу

Дата: 22.05.2021 21:39

Сьогодні, 22 травня 2021 р., у Славському на г. Погар відбувся Чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз). Загалом було заявлено 47 учасників з 12 областей України. За титул чемпіона боролися не тільки дорослі, а й молодь, юніори та юніорки. Спортсмени долали 4, 8 та 12 кілометрів залежно від вікової групи.

За результатами змагань перше загальнокомандне місце посіла команда із Львівської області, друге — з Сумської, а третє — з Миколаївської.

Організатори висловлюють подяку за приготування бограчу для учасників ресторану “Підкова» м. Перечин, рятувальникам Славської пошуково-рятувальної частини ЗТС ГУ ДСНС України у Львівській області, медикам КНП “Славська міська лікарня”, учнівському парламенту та волонтерам.

До речі, організатори поділилися ще однією новиною: початку липня вони планують провести ще один відбірковий Чемпіонат України, за результатами якого переможець представлятиме Україну на Чемпіонаті світу у Таїланді.