ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ЗА 4 МІСЯЦІ 2021 РОКУ

Дата: 24.05.2021 14:57

Доходи селищного бюджету

Протягом 4-х місяців 2021 року до загального та спеціального фондів селищного бюджету Славської селищної ради, без врахування міжбюджетних трансфертів, надійшло 86 036,314 тис.грн.

До загального фонду – 85 597,765 тис.грн., з них:

До спеціального фонду – 438,549 тис.грн., з них:

Також протягом даного періоду отримано офіційних трансфертів до загального фонду бюджету на суму 22 063,6 тис.грн., у тому числі: освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 21 899,4 тис.грн., Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 74,8 тис.грн.; субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 89,4 тис.грн.(на придбання інсуліну).

Видатки селищного бюджету

За чотири місяці 2021 року на фінансування видатків загального фонду бюджету Славської селищної ради з урахуванням трансфертів з державного та обласного бюджетів  спрямовано 64 363,6 тис.грн., що становить 83,4 % планового обсягу бюджетних призначень з урахуванням змін.

У розрізі галузей структура видатків загального фонду має наступний вигляд:

Видатки спеціального фонду складають 10 211,8 тис. грн. або 35,82 % планового обсягу бюджетних призначень з урахуванням змін, з яких видатки на придбання продуктів харчування – 74,9 тис.грн., капітальні видатки – 10 088,6 тис.грн., інші видатки – 48,3 тис.грн.

Начальник фінансового відділу

Ростислав ДУНЕЦЬ