Запрошуємо на виставку «Була висока трава»

Дата: 26.05.2021 17:36

30 травня 2021 р. о 13:00 відбудеться відкриття виставки «Була висока трава» присвячена нашим сучасникам. 29 історій людей з усієї країни, серед яких історії двох жительок нашої громади Катерини Щур (1921 р.н., с. Хащованя) та вже покійної Олени Іванів (с. Волосянка).

Це люди, які 75 років тому постраждали від нацизму, але вижили, і вже цим фактором перемогли диктатуру. Серед них – колишні в’язні концтаборів та гетто, примусові працівники, військовополонені, люди, які були на окупованій території, постраждалі роми. Кожен портрет супроводжується короткою історією людини.

Виставка буде презентована у фойє народного дому і триватиме впродовж тижня. На відкриття виставки запрошені діти постраждалих мешканок нашої громади, вони поділяться розповідями своїх мамів про пережите.

Виставка пройде за сприяння Німецького федерального фонду «Память, відповідальність і майбутнє»