Кожна людина завжди хоче дослідити себе зсередини, зрозуміти свої приховані таланти та дізнатися про можливості досягнення цілей. Але багато з них не мають часу це робити, інші – не мають до кого звернутися. Саме тому державна служба зайнятості дає можливість кожному клієнту Сколівської РФ ЛОЦЗ отримати таку послугу як кар’єрне консультування, під час якого людина може дізнатися про себе те, чого могла не помічати до цього, може зрозуміти зрозуміти всі свої сильні та слабкі сторони,  а також поставити конкретні цілі та кроки до їх досягнення . 

  • Наприклад, техніка «Колесо життєвого балансу» наочно розповість про ті сфери вашого життя, на які слід більше зосередити свою увагу та над чим варто працювати саме зараз .

  • А техніка «Квадрант Кіосакі» - допоможе вам оцінити ваші бажання до можливості мати власну справу чи бути найманим працівником.

  • Модель «STAR» - це техніка, яка допоможе  вам підготуватися до співбесіди з потенційним роботодавцем, та на якій ми зможемо розіграти рольові ігри та приклади відповідей роботодавцю на різні запитання.

І таких технік є дуже багато. Тому ми щиро рекомендуємо скористатися такою послугою як «Кар’єрне консультування», розставити пріоритети  та досягати цілі.