Перебуваючи в стані безробіття людина дуже часто починає проявляти лінь до будь-якої активності. Тому ми підготували декілька творчих порад для того, щоб активізувати всі свої ресурси та досягнути цілі - РОБОТА!

Видрукувати плакат з задоволеним виразом обличчя відомої людини, і записуйте там виконані місії - відвідав підприємство; зателефонував до роботодавця; надіслав резюме.

Не виконуйте одразу великий обсяг роботи. Краще розбити всі завдання на менші підзавдання.

Нагороджуйте себе. Наприклад, якщо ви отримаєте цю роботу, я зможу купити собі якусь гарну річ, спланувати гарний вечір, цікаві вихідні, це буде мотивувати завершити необхідні справи.

Займайтеся спортом. Лінощі бояться фізичних навантажень.

Якщо ви думаєте, що на це немає часу, то ви глибоко помиляєтеся. Адже кодне зусилля тягне за собою ряд позитивних змін у вашій особистості, тому займаючись спортом ви автоматично досягаєте цілей!

Заведіть планер, і розписуйте всі поставлені задачі, а потім розставте цифри біля кожної справи за ступенем важливості. Це дуже корисно, адже так просто неможливо щось пропустити. Крім того, викреслювати справи одна за одною – мабуть, одне з найприємніших відчуттів у світі.

Отож, беріться за діяльність та перемагайте себе кожного дня! І зайнятість не змусить чекати!