Оперативна інформація про виконання бюджету Славської селищної ради за січень – травень 2021 року

Дата: 04.06.2021 16:13

Оперативна інформація про виконання бюджету Славської селищної  ради за січень – травень 2021 року.

Протягом 5-ти місяців 2021 року до загального та спеціального фондів селищного бюджету Славської селищної ради, без врахування міжбюджетних трансфертів, надійшло 108 659,3 тис.грн.

До загального фонду – 108 175,6 тис. грн., з них:

До спеціального фонду надійшло – 483,7 тис.грн., з них:

• Екологічний податок – 18,2 тис.грн.;
  • Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності  – 1,5 тис.грн.;
  • Власні надходження бюджетних установ – 169,6 тис.грн.;
  • Надходження від продажу основного капіталу – 294,4 тис.грн.

Також протягом січня - травня 2021 року отримано офіційних трансфертів до загального фонду бюджету на суму 29 640,6 тис.грн., у тому числі:

• освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 29 428,8 тис.грн.;
  • субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 100,1 тис.грн.;
  •  субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 111,7 тис.грн.(на придбання інсуліну).

Видатки селищного бюджету

Протягом січня - травня 2021 року на фінансування видатків загального фонду бюджету Славської селищної ради з урахуванням трансфертів з державного та обласного бюджетів  спрямовано 80 298,7 тис.грн., що становить 81,93 % планового обсягу бюджетних призначень з урахуванням змін.  За рахунок вказаних коштів забезпечено фінансування першочергових видатків з заробітної плати та нарахування – 41 087,8 тис.грн. (в т.ч. кошти освітньої субвенції 28 305,4 тис.грн.), придбання продуктів харчування – 294,0 тис.грн., оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 2 555,9 тис.грн.,  інших видатків – 36 361,0 тис.грн. (з них реверсна дотація – 15 124,0 тис.грн.)

Видатки спеціального фонду складають 13 649,9 тис. грн. або 44,01 % планового обсягу бюджетних призначень з урахуванням змін, з яких видатки на придбання продуктів харчування – 93,1 тис.грн., капітальні видатки – 13 508,4 тис.грн., інші видатки – 48,4 тис.грн.