Старости сіл Славської громади отримали нові автомобілі

Дата: 24.06.2021 20:10

Славська селищна рада закупила 4 нові автомобілі Renault Duste для старост сіл вартістю 2 501 824 грн.

«Я староста сіл Лавочне, Опорець, Тернавка, Хітар, Кальне, - розповідає Надія Ракочій. – Ці населені пункти розташовані далеко один від одного, крім того, часто доводиться їздити до Славська, тобто за один день доводиться долати великі відстані»

Після завершення реформи децентралізації територія Славської громади збільшилася на 8 сіл, тобто зараз це 16 населених пунктів, 15 з яких підпорядковуються 4 старостам.

«Автомобілі - це було свідоме прораховане рішення, - каже секретар Славської селищної ради Олег Даниляк. – Якщо говорити про округ Надії Ракочій, то раніше там було 3 сільські ради, працювало 10 людей, додамо ще утримання приміщень, виходить кругленька сума. Зараз на території цього округу працює 4 людини, а на зекономлені кошти ми вирішили придбали автомобіль. Це дозволить підвищити мобільність та зробить послуги ще доступнішими для громадян, ніхто не залишиться без уваги. Це стосується й інших округів»