24 червня 2021 року робоча група Славської селищної ради з питань відпрацювання СПД, що отримали ліцензії на роздрібну торгівлю підакцизними товарами та декларують нульові або незначні суми акцизного податку, створена відповідно до розпорядження Славського селищного голови від 11.06.2021 №02-23/97, провела зустріч з підприємцями територіальної громади.

Головною метою зустрічі було проведення інформаційної та консультативної роботи серед суб’єктів підприємницької діяльності в частині роз’яснення вимог законодавства по сплаті акцизного податку з реалізованих в роздрібній торгівлі підакцизних товарів.

«У нас є кілька підприємців, які кажуть, що за місяць продали 1 пляшку горілки чи 3 пачки сигарет. Зрозуміло, що таке не можливо. Тому ви вирішили зустрітися з Вами, щоб з’ясувати цю ситуацію та закликати подавати реальні звіти», - наголосив Славський селищний голова Володимир Бега.

«Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів наповнює місцевий бюджет Славської територіальної громади, тому для нас важливо, щоб підприємці в повному обсязі декларували грошові зобов’язання з даного податку. Адже, у тому числі за ці кошти ми зможемо будувати дороги, дитячі садочки та ремонтувати школи», - розповідає начальник відділу фінансів Ростислав Дунець.

Завданням робочої групи також є проведення моніторингу на предмет виявлення суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами без наявності ліцензій та відповідно без сплати акцизного податку.

У разі виявлення вищезазначених фактів інформацію про таких суб’єктів господарювання буде скеровуватись для відповідного реагування до ГУ ДПС у Львівській області.