Славський селищний голова зустрівся з підприємцями, які здійснюють свою діяльність на території Славської громади

Дата: 26.06.2021 20:34

Вчора, 25 червня, Славський селищний голова Володимир Бега провів зустріч з підприємцям під назвою “Про правила гри”.

“Я зібрав Вас тут, щоб поговорити про кілька важливих речей, — розпочав Володимир Бега.— Найперше — офіційна реєстрація вашого бізнесу та сплата податків, цільове використання землі, екологія та співпраця з селищною радою”.

Дана теми викликала гарячі дискусії серед присутніх, особливо, коли мова зайшла про туристичний збір. Та всі погодилися, що податки — це не так страшно, як здається на перший погляд, і що власники зелених садиб готові сплачувати туристичний збір.

“На жаль, на рівні держави у нас немає напрацьованої схеми сплати туристичного збору без реєстрації ФОП. Та ми вже працюємо над цим, зараз вже розробляється законопроект, тож сподіваємося, що найближчим часом у власників зелених садиб буде така можливість. Я зі свого боку зроблю все можливе, - пообіцяв голова громади і додав: - Лише спільними зусиллями, сплатою податків відповідно до доходів ми зможемо покращити інфраструктуру нашої громади".