У Славському яскраво відсвяткували День молоді 2021

Дата: 29.06.2021 22:40

27 червня на Співочому полі у Славському яскраво та весело відсвяткувати День молоді.

Особливих кольорів святу додав фестиваль фарб та патріотичний флешмоб. На сцені виступали відомі виконавці та гурти, серед яких “Цвіт Кульбаби” та “Фіолет”

Олег Дуда вручив подяки від Львівської обласної ради за активну молодіжну позицію в громаді, за всебічне сприяння розвитку однолітків та прагнення розвивати Славську громаду голові Учнівського парламенту Славської громади Бурак Юлії та екс-голові Учнівського парламенту Вітів Юлії.

Нагородив всіх учасників Учнівського парламенту за активну громадську позицію і Славський селищний голова Володмир Бега, відзнаки отримали також активна молодь Славської громади та наймолодші працівники державних установ.

Наймолодші учасники фестивалю розважалися на атракціонах та наминали куштували солодку вату, дорослі в той момент насолоджувалися смачною їжею та напоями.

Ну а ввечері всі разом з Dj Юлік танцювали просто неба.