Літня пора – чудовий час для відпустки або для навчання. Освітяни Славської громади обрали друге. Протягом двох днів, 29-30 червня, вони вчилися, обмінювалися досвідом, відкривали для себе нові горизонти на освітньому форумі «Твори майбутнє своєї громади». У форумі взяло участь 140 учасників, серед яких вчителі початкових класів та директори шкіл нашої громади.

Спікерами форуму були викладачі «Школи вільних та небайдужих».

«Школа вільних та небайдужих – це модель української школи, завданням якої є на основі цінностей, знання та досвіду виховати вільну, щасливу, гідну, відкриту та небайдужу людину, котра здатна реагувати на зміни світу, вміє ставити перед собою цілі та досягати їх. Вважаємо частиною своєї місії поширення позитивного досвіду і власних знань на освітню систему в Україні та за її межами, - розповіла директора школи Ольга Гісь.

Серед основних тем форуму:

- Законодавча база

- Стратегія розвитку школи

- Проектна робота

- Сучасні тенденції англомовних продуктів;

- Методики проведення квестів, цікаве навчання, казка як інструмент роботи з класом

- Неформальні підходи та методи навчання тощо

Для директорів підготували окрему секцію, де головними темами були: адміністрування школи, бюджет та безпека.

Учасники тренінгу мали можливість відчути себе у ролі учнів, проявити креативність та винахідливість.

«Такі зустрічі чудова нагода дізнатися щось нове. Освіта не стоїть на місці, і головне завдання кожного вчителя встигати за світом. А такі зустрічі мотивують та надихають», - поділилася враженнями одна з учасниць форуму, вчителька Верхньорожанківського ЗЗСО Ірина Плечій-Дронишинець.