У Славській громаді продовжують покращувати інфраструктуру, створювати комфортні умови та для її мешканців, і для гостей.

Розпочнемо з найважливішого – ремонт у приміщенні пришкільного інтернату Славського ЗЗСО. Роботи на цьому обєкті розпочали на початку цього року, і от у липні ми можемо говорити, що вже на фінішній прямій. Роботи  у правому крилі вже завершені, відремонтовано кімнати, і їдальня виглядає зовсім по-іншому. Зараз робітники завершують ремонт у лівому крилі, де знаходяться класи.

Ще один мультифункційний майданчик зявився у Верхній Рожанці. Незабаром відбудеться його відкриття. Дбати про розвиток молоді – це наш пріоритет.

За проєктом «Мале Карпатське коло» триває ремонт мостів у Славському та Волосянці. Також відремонтували міст по вул. Карпатській.

Парк між річками Славка та Опір змінюється просто на очах. Минулого року ми побудували там памп трек, який став улюбленим місцем для молоді. Зараз там триває будівництво велодоріжки за проєктом «Велокарпатія». У планах також встановлення лавочок та освітлення.

Що ми плануємо?

  • капітальний ремонт в адмінбудівлях старостатів нашої громади,
  • капітальний ремонт санвузлів у Либохорівському ЗЗСО І-ІІ ст.,
  • дренаж та благоустрій пришкільних території у Волосянці, Опорці, Тернавці та Лавочному.